2.12 Personel Tanımları

Lojman Tanımları

İşletmenize ait lojmanların girişini yapmak için açılan satıra lojmanın kodu, adı, adresi ve iletişim numarasını girerek kaydedebilirsiniz.

Lojman Oda Tanımları

İşletmenizdeki lojmanlara ait oda sayıları, kapasiteleri gibi tanımlamalar için açılan satıra ilgili lojman seçilerek girişi yapılır. Örneğin; kodu A104 olan üniversite lojmanı klimalı-doğu cephesi 4 kişilik oda gibi ekleme yapabilirsiniz.

Personel Servis Tanımları

İşletmenizdeki personel servislerini açılan satıra servisin kodu, güzergâh bilgisi, plaka gibi bilgileri eklenerek kaydedilir. Örneğin, Konyaaltı bölgesine 07 TALYA 077 plakalı 18 kişi kapasiteli servis şoförü Mehmet Demir şeklinde eklenebilir.

Zimmetlenebilir Stok Listesi

Şirket envanterlerinde tutulan araç gereçlerin zimmet takibi yapılması için kullanılır. Açılan pencereye ilgili kod, adı, barkod, marka, seri no, model bilgileri vb. tanımlanarak kaydedilir.

Zorunlu Belgeler Listesi

İşletmenizdeki personellerin özlük dosyaları ve işe giriş bildirgeleri için personelden alınacak olan belgeler açılan satıra belge adı yazılarak kaydedilir. Personelden alınması zorunlu belgeler için zorunlu alanı işaretlenerek işlem tamamlanır. Örneğin; Nüfus kayıt örneği zorunlu ise kutu işaretlenmelidir.

Özel Sebep Tanımları

Last updated